SOSYAL MARKET 1 YILDA 453 YÜREĞE UZANDI

SOSYAL MARKET 1 YILDA 453 YÜREĞE UZANDI

Türk Kızılay’ı Konak Şubesi iş birliğiyle ‘Sosyal Market’ açarak İzmir’de bir ilki hayata geçiren İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşmaya devam ediyor.

İKÇÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Akif Savaş, Projeden Sorumlu Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi Şube Müdürü Servet Kankaya, Kızılay yetkilileri koordinasyonuyla, talep eden tüm ihtiyaç sahibi İKÇÜ öğrencilerine ücretsiz  giyim eşyası veriliyor.

“Öğrencilerle kurulan en anlamlı bağımız”

1 yılda gelinen noktayı özetleyen SKS Daire Başkanı Akif Savaş, 453 İKÇÜ öğrencisinin marketi ziyaret ederek istedikleri kıyafetleri ücretsiz olarak aldıklarını ifade etti.

1 yılın sonunda 4530 adet giyim eşyasının öğrencilere hediye edildiğini kaydeden Başkan Savaş, “ Bize başvuran her öğrencimizi gizlilik kaidesine bağlı kalarak marketimizde ağırlıyoruz. Öğrencilerimiz beğendikleri giyim eşyasını seçerek alabiliyor. Marketimizde her mevsime uygun giyim eşyası, ayakkabı çeşidi mevcut. Bu eşyaları temin eden ve lojistik destek sağlayan Türk Kızılay’ı Konak Şube Başkanı Tekin Akkoyun’un şahsında tüm Kızılay yetkililerine, marketimizle hassasiyetle ilgilenen personelimize teşekkürü borç biliriz. Sosyal market, öğrencilerimizle aramızda kurduğumuz en anlamlı bağımızdır. Gençlerimiz istedikleri zaman gelebilir, istediği kıyafeti alabilirler. Bunu üniversitemizin onlara küçük bir hediyesi olarak görsünler. Bu anlamda öğrencilerimizin yanında olan hemşehrilerimizin desteklerinin devamını bekliyoruz.” diye konuştu.


HABER İLE İLGİLİ RESİMLER

Başa Dön