HİZMET, İKÇÜ’NÜN AYAĞINA GELDİ

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi ile PTT arasında imzalanan protokol sayesinde 12 bin öğrenci ile bini aşkın personel, PTT hizmetlerinden çok daha hızlı ve ekonomik bir şekilde yararlanacak. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Çiğli Ana Yerleşkede düzenlenen protokol töreninde imzaları, Rektör Prof. Dr. Galip AKHAN ile PTT Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz AKBULUT attı.

“Standart yüksek, fiyat düşük”

Kapsamlı bir çalışmayla öğrencilerin ve personelin hangi tip hizmetlere ihtiyaç duyduklarını belirlediklerini ve bu yönde hizmet vermeye çalıştıklarını söyleyen PTT Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz AKBULUT; “Kampüs içinde bir PTTmatik ve postane açacağız. PTTmatik sayesinde tüm gişe işlemleri, haftanın 7 günü 24 saat yapılabilecek. Yüksek standartta, düşük fiyata hizmet veriyoruz. Kargo, kurye, havale,  tüm gönderileri işlemleri, öğrenci işlemleri % 70 daha ucuz olacak. Kişisel pul, tüm gönderilere üniversitenizin logosunu basmak ve yerine ulaştırmak gibi çok çeşitli hizmetlerimiz var. Yapılan bu protokolle çok daha faydalı hizmetlere birlikte imza atacağız” dedi.  

“Öğrenci ve Çalışanın Rahatı Önemli”

Kampüs içinde ve çevresindeki yurtlarda binlerce öğrencinin barındığını ve bini aşkın personele sahip olduklarını dile getiren İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Galip AKHAN ise PTT’nin sunacağı hizmetlerin çok sayıda kişinin hayatını kolaylaştıracağını söyledi. Öğrencilerden çoğunun ailelerinden uzakta yaşadıklarını ve özellikle kargo gibi hizmetlere sıkça ihtiyaç duyduklarını ifade eden Prof. Dr. AKHAN, İKÇÜ Ailesinin hayatını kolaylaştırmanın en büyük görevleri olduğunu ve yapılan her güzel işle birlikte büyük mutluluk yaşadıklarını ifade etti.

 

 

 

 


HABER İLE İLGİLİ RESİMLER

Başa Dön