Kişi , Haber, Etkinlik, Sayfa, Duyuru, Başarılar, Menüler içerisinde arama yapabilirsiniz.

Tüm DUYURULAR

 • 2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ULUSLARARASI ÖNLİSANS VE LİSANS ÖĞRENCİ BAŞVURU

  Başvuru Şartları İçin TIKLAYINIZ Başvuru Kılavuzu için TIKLAYINIZ 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Uluslararası Önlisans Ve Lisans Öğrenci Başvuru İlanı Eki 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Uluslararası Önlisans Ve Lisans Öğrenci Başvuru İçin TIKLAYINIZ

 • Temel Hücre Kültürü Teknikleri Kursu

  KURS HAKKINDA  Değerli Araştırmacı, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Hücre, Doku, Organ Nakli Merkezi ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı tarafından 27-29 Kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Temel Hücre Kültürü Teknikleri Kursunda sizleri ağırlamaktan onur duyacağız. Temel Hücre Kültürü Teknikleri Kursunun birincil amacı, temel hücre kültürü prensiplerinin teorik ve pratik olarak kazanımlarının sağlanmasıdır. Hücre kültüründe terminoloji, hücre kültür çeşitleri, hücre kültür laboratuvarında kullanılan sarflar ve cihazlar, hücre kaynakları ve izolasyon yöntemleri, hücre kültürünün özellikleri, hücre dondurma-çözme-sayma ve hücre karakterizasyon uygulamaları eğitimlerini kapsamaktadır. Kültüre alınan hücrelerin MACS yöntemi ile ayrımlanması, immünositokimya ve TUNEL yöntemleri ile analizlerinin uygulamalı olarak yapılacak olması bu alanlarda çalışan araştırmacılara katkı sağlayacaktır. Bu amaçla bir günlük teorik eğitimin ardından iki gün uygulamalı eğitim verilecektir. Uygulamalı kursa katılacak her araştırmacı birebir uygulama yapma imkânı bulacaktır.  Kurs Programı Düzenleme Kurulu  Başvuru Koşulları & Kurs Ücreti  Kayıt Formu Afiş  İletişim:   Araş.Gör. Burcu Çerci PhD. Hatice İlayhan Karahan  PhD. Fadime Çetin           İzmir Katip Çelebi Üniversitesi,Tıbbi Biyoloji ve Genetik Anabilimdalı ikcuhucrekulturu2019@gmail.com   

 • VEFAT VE BAŞŞAĞLIĞI

  Enstitümüz Tarih Anabilim Dalı Doktora Öğrencimiz Mahmut TAT vefat etmiştir. Soysal Bilimler Enstitü ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

 • VEFAT VE BAŞŞAĞLIĞI

    Destek Hizmetleri ve Güvenlik Biriminde görevli personelimiz Fehmi KARABAĞ'ın kızı vefat etmiştir.    Merhumenin cenazesi; 14.06.2019 Cuma günü (BUGÜN),  Sancaktepe Camii'nde (Çaymahalle/ Bayraklı)  kılınacak Öğle namazına muteakip cenaze namazından sonra Doğançay Mezarlığına defnedilecektir. Saat 12:30'da Destek Hizmetleri ve Güvenlik Birimi'nin önünden araç kalkacaktır.   İKÇÜ ailesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

 • VEFAT VE BAŞŞAĞLIĞI

  Genel Sekreter Yardımcısı Muhammed Enes UZUN'un babaannesi Hatice UZUN vefat etmiştir.    Merhumenin cenazesi, 14.06.2019 Cuma günü (BUGÜN) öğle namazına müteakip Kütahya ili, Simav ilçesi, Küplüce köyünden kaldırılacaktır.   İKÇÜ ailesi olarak merhumeye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

 • 2018-2019 Öğretim Yılı Yaz Okulu Duyurusu

  2018-2019 eğitim – öğretim yılında Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda yaz okulu açılması uygun görülmüştür. Yaz okulu takvimi, açılacak dersler, kontenjanlar, ücretler ve diğer açıklamalara ulaşmak için TIKLAYINIZ. 667 Sayılı KHK İle Kapatılan Vakıf Yükseköğretim Kurumlarından Üniversitemize Yerleştirilenler veya Özel Öğrenci Olarak Öğrenim Görenlerin Başvuru Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız. Para İade ve Ders Ekle-Sil Formuna Ulaşmak İçin Tıklayınız.

 • 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Lisansüstü Başvuruları

  Başvuru Tarihleri; Doktora ve Tezli Yüksek Lisans; 17 - 28 Haziran 2019 Tezsiz Yüksek Lisans; 17 Haziran - 04 Temmuz 2019 *Online başvuruyu yukarıdaki tarih arasında yapabilirsiniz. *Online başvuruyu yaptıktan sonra, Enstitüye aşağıdaki evrakları teslim etmelisiniz. *Bu tarihler arasında evrak teslimini yapmayan adayın başvurusu geçersizdir.   Öğrenci Alımı, Kontenjanlar ve Başvuru İlanı Doktora Öğrenci Alımı, Kontenjanlar ve Başvuru İlanı Tezli Yüksek Lisans Öğrenci Alımı, Kontenjanlar ve Başvuru İlanı Tezsiz Yüksek Lisans   Başvuru için Tıklayınız Askerlik Beyan Formu İçin Tıklayınız   Enstitüye aşağıda belirtilen belgeleri teslim ediniz. Doktora; 1-Başvuru Formu (Fotoğraflı) 2-Lisans ve Yüksek Lisans Diploması (Aslına bakılır ve Fotokopisi teslim alınır) 3-Lisans ve Yüksek Lisans Transkripti (Aslına bakılır ve Fotokopisi teslim alınır) 4-ALES 5-Yabancı Dil Belgesi 6-1 Adet Fotoğraf 7-1 Adet Nufüs Cüzdan Fotokopisi 8-Askerlik Durum Beyan Formu 9-Özgeçmiş Tezli Yüksek Lisans 1-Başvuru Formu (Fotoğraflı) 2-Lisans Diploması (Aslına bakılır ve Fotokopisi teslim alınır) 3-Lisans Traskripti (Aslına bakılır ve Fotokopisi teslim alınır) 4-ALES 5-Yabancı Dil Belgesi 6-1 Adet Fotoğraf 7-1 Adet Nufüs Cüzdan Fotokopisi 8-Askerlik Durum Beyan Formu 9-Özgeçmiş Tezsiz Yüksek Lisans 1-Başvuru Formu (Fotoğraflı) 2-Lisans Diploması (Aslına bakılır ve Fotokopisi teslim alınır) 3-Lisans Traskripti (Aslına bakılır ve Fotokopisi teslim alınır) 4-1 Adet Fotoğraf 5-1 Adet Nufüs Cüzdan Fotokopisi 6-Askerlik Durum Beyan Formu 7-Özgeçmiş Not: İzmir Katip Çelebi Üniversitesi  Personeline Tezsiz Yüksek Lisans Harçlarında %20 indirim uygulanacaktır. Tezsiz yüksek lisans programları hariç, aynı anda birden fazla lisansüstü programa kayıt yaptırılamaz ve devam edilemez. Tezsiz yüksek lisans programlarının açılabilmesi için en az 5 öğrencinin kayıt yaptırması gerekmektedir. Başvuru esnasında yoğunluktan dolayı telefonlara ulaşamayabilirsiniz. Bu nedenle aşağıda belirtilen e-mail adreslerinden bilgi alabilirsiniz. Gonca ELMASULU gonca.elmasulu@ikc.edu.tr Talip GÜZELDAĞ talip.guzeldag@ikc.edu.tr

 • Görevde Yükselme Merkezi Yazılı Sınavında Başarılı Olup Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazanan Adaylara İlişkin Duyuru

  ► Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların 19 Haziran 2019 tarihinde saat 14:00'te Hekim Hacı Paşa Konferans Salonu'nda hazır bulunmaları ilanen duyurulur.  ► Sözlü sınava girmeye hak kazanan aday listesi için tıklayınız.  

 • 2019-2020 MEVLANA DEĞİŞİM PROGRAMI SONUÇLARI

  Gelen-Giden Öğrenci Listesi İçin Tıklayınız Gelen Öğretim Elemanı Listesi İçin Tıklayınız Yök Başkanlığı Yazısı için Tıklayınız

 • Üniversitemiz Kalite Komisyonu, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkiki gündemiyle bir araya gelmiştir..

  Üniversitemiz Kalite Komisyonu, 16.05.2019 Perşembe günü, Rektör Vekilimiz Sayın Prof. Dr. Turan GÖKÇE başkanlığında, TSE Ege Bölge Koordinatörlüğü tarafından gerçekleştirilecek TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi 1. Gözetim Tetkiki gündemiyle bir araya gelmiştir. Kalite Komisyonu Toplantısı (2019-02) Sunumuna ulaşmak için tıklayınız..

 • Bitirme Projeleri Poster Sergisi

  Bitirme Projeleri kapsamında düzenlenecek olan "Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Bitirme Projeleri Poster Sergisi" 16 Mayıs 2019 Perşembe günü öğleden sonra 14:00'de Fuaye alanında yapılacaktır.   

 • Çekya'da Eğitim (Study in Czechia) Semineri, Jiri MORAVEC

  Erasmus+ kapsamında Orman Fakültesi'ni ziyaret eden Jiri MORAVEC (Jan Evangelista Purkyně University in Ústí nad Labem) 15 Mayıs 2019 Çarşamba Saat 14.00'de Çekya'da Eğitim (Study in Czechia) isimli  bir seminer verecektir.  Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonun'da gerçekleştirilecek olan seminere tüm akademisyen ve öğrencilerimiz davetlidir.   

 • Bilişim Sistemleri ve Bilgi Güvenliği Farkındalığı Toplantısı

  Teknoloji çağında kurumlar ve bireylerin sahip olduğu en değerli varlıkları olan bilginin; gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik nitelikleri bakımından sürekli korunması gerekmektedir. Koruma bir takım fiziksel ve sistemsel önlemlerin yanında bireylerin bilgi güvenliğine ilişkin tehdit ve risklerden, kurum bilgi güvenlik politika yada kurallarından haberdar olması, bu tehditlere nasıl karşı koyabileceği, olası riskleri mümkün olabilecek en düşük risk düzeyinde nasıl tutabileceği konusunda bilgilenmesiyle mümkün olabilir. Güvenliğin en zayıf halkası olarak da kabul edilen insan faktörü üzerinde çeşitli farkındalık programları uygulanması gerekmektedir. Bu programların en başında ise bilgi güvenliği farkındalık eğitimi yer almaktadır. Bu bağlamda; bilgi güvenliği temel farkındalığının arttırılması ve bu konularda verilecek eğitimlerin tanıtım toplantısı 16.05.2019 Perşembe günü saat 13:30’da Hekim Hacı Paşa konferans salonunda Daire Başkanlığımız tarafından yapılacaktır.   

 • VEFAT-BAŞSAĞLIĞI!

  Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Barış Önder Pamuk’un annesi Ayşe Pamuk vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi 10.05.2019 tarihinde (BUGÜN) Cuma namazına müteakiben Bornova Ali Rıza Güven Camii’nden kaldırılacaktır. İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi ailesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 • FARABİ GİDEN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!

  BİLGİLENDİRME İÇİN TIKLAYINIZ BELGELER İÇİN TIKLAYINIZ

 • 2018 Yılı Kurum İç Değerlendirme Raporu

  Yükseköğretim Kalite Güvencesi ve Yükseköğretim Kalite Kurulu Yönetmeliğinin 19'uncu maddesi gereğince, Kalite Komisyonumuz tarafından Kurum İç Değerlendirme Raporu Hazırlama Kılavuzu hükümleri çerçevesinde, 2018 yılı iç değerlendirme çalışmalarını içeren Kurum İç Değerlendirme Raporu hazırlanmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 2018 Yılı Kurum İç Değerlendirme Raporuna ulaşmak için tıklayınız..

 • VEFAT-BAŞSAĞLIĞI

      Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi, İstatistik, Danışmanlık, Ölçme ve Değerlendirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ferhan ELMALI'nın babası Halil ELMALI vefat etmiştir.    Cenazesi yarın (30 Nisan 2019) öğle namazının ardından Nazilli Yeni Bahar Camisi'nden  kaldırılacaktır.    İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz. 


Toplam 137

En Çok Okunan DUYURULAR